You are currently viewing Plan daltoński w domu: „Zosia Samosia, czyli jak poskromić złośnicę”- autor: Aleksandra Orlik

Plan daltoński w domu: „Zosia Samosia, czyli jak poskromić złośnicę”- autor: Aleksandra Orlik

Autorem tekstu jest mama Zosi, która może być wzorem dla tych rodziców, którym zależy na nauce samodzielności już od najmłodszych lat. To co mnie osobiście ogromnie cieszy to to, że plan daltoński inspiruje nie tylko nauczycieli ale i i rodziców.  I to wcale nie chodzi o to, że Helen Parkhurst, chciała uczyć samodzielności małe dzieci w domu,  lecz o to, że rozmowa o planie daltońskim z coraz szerszą grupą zainteresowanych daje możliwości dzielenia się różnymi doświadczeniami i pomysłami.
Zapraszamy do przeczytania artykułu: https://www.plandaltonski.pl/42-plan-daltoski/edukacja-domowa/plan-daltonski-w-domu-zosia-samosia-czyli-jak-poskromic-zlosnice-autor-aleksandra-orlik/