You are currently viewing Letnie warsztaty sportowo-językowe

Letnie warsztaty sportowo-językowe

Drodzy Rodzice,Zwracając uwagę na potrzeby społeczne, oraz chęć rozwoju dzieci, razem z moją koleżanką Małgosią stworzyliśmy plan opieki nad dziećmi w czasie trwania letnich wakacji.Zajęcia prowadzone będą w szkole podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Dopiewcu w godzinach  7:30-16:00.Celem zajęć jest połączenie aktywności ruchowej z nauką języka angielskiego.Codziennie prowadzone będą gry i zabawy po angielsku  spora dawka aktywności ruchowej dla wszystkich uczestników. Zajęcia mają za zadanie zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego.Schemat prowadzenia zajęć:Codziennie gry planszowe, gry i zabawy w języku angielskim, 3 posiłki dziennie Trzy dni w tygodniu wyjazd nad jezioro, zajęcia Cross Fit dla dzieci, zajęcia na wodzie z deskami SUP, gry i zabawy na plaży w Zborowie Dwa dni w tygodniu wycieczki tematyczne: Nowe Zoo, Park wspinaczkowy Pyrland, jazda na rolkach po Malcie, Kręgle, CK Zamek, Muzeum rolnictwa w Szreniawie, Kino (w zależności od turnusu). Prowadzący:Bartosz Rzejak- nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania, młodszy ratownik WOPR, trener personalny, sędzia wielkopolskiego związku piłki nożnej, instruktor snowboard.Małgorzata Sacha- nauczyciel języka angielskiego, wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci, właściciel firmy Brain Shop, menager strefy dziecka Fabryka Formy, doradca personalny i zawodowy,Więcej informacji pod numerem 506-092-676, bartosz.rzejak@gmail.com oraz na plakatach w szkole.Zapraszamy do zapisów liczba osób ograniczona Bartosz Rzejak