You are currently viewing PÓŁKOLONIE ,,Kindernalia: Podróż przez świat – tydzień z nauka”

PÓŁKOLONIE ,,Kindernalia: Podróż przez świat – tydzień z nauka”

Serdecznie zapraszamy na PÓŁKOLONIE ,,Kindernalia: Podróż przez świat – tydzień z nauka” organizowane wspólnie przez:
– Fundację Jeden Uniwersytet
– Wydział Studiów Edukacyjnych UAM
–  Zespół Szkolno – Przedszkolny w Więckowicach
współfinansowane ze środków Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Termin – 22 – 26 sierpnia 2022!

Koszt półkolonii to tylko 199,00zł.

Chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą wakacyjną przygodę? Zdobyło wiedzę, nowe doświadczenia oraz poszerzyło swoje horyzonty? Dobrze trafiłaś/eś! Zapisz swoje dziecko już dziś na półkolonie KINDRRNALIA – tydzień z nauką.
Nasze półkolonie będą niezapomnianą podróżą przed świat, podczas której dzieci odwiedzą interesujące miejsca, w aktywny sposób zdobędą wiedzę i poznają nowych fascynujących ludzi. Ponadto będą mieli okazje, aby rozwinąć swoje kompetencje językowe, społeczne i emocjonalne.

?

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/UcXBBFzgbqR1ZT1YA

rekrutacja rusza 25.05.2022 o 15.00