You are currently viewing Drugie życie odpadu-wyniki konkursu

Drugie życie odpadu-wyniki konkursu

Przedstawiamy wyniki międzyszkolnego konkursu: Drugie życie odpadu ♻️♻️♻️Przyznaliśmy nagrody w dwóch kategoriach wiekowych:- uczniowie klas 1-31 miejsce: Szymon Berkieta z klasy 2a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Powstańców Wielkopolskich w Więckowicach2 miejsce: Aleksandra Liszkowska z klasy 3a ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Konarzewie3 miejsce: Antonina Powałowska z klasy 1a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w SkórzewieWyróżnienie: Wojciech Dowhan z klasy 2a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Powstańców Wielkopolskich w Więckowicach- uczniowie klas 4-81 miejsce: Jakub Kaźmierczak z klasy 8a ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Konarzewie2 miejsce: Michał Dziubiński z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Powstańców Wielkopolskich w Więckowicach3 miejsce: Nadia Przybylska z klasy 4a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Powstańców Wielkopolskich w WięckowicachSerdecznie dziękujemy pozostałym uczestnikom konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.GRATULUJEMY! ?Dziękujemy za udział!