You are currently viewing Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Daltońskiego “Portret Helen”

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Daltońskiego “Portret Helen”

Przyłączając się do daltońskiego tygodnia nauczycielki naszego przedszkola p. Paulina i p. Paulina zorganizowały Ogólnopolski konkurs daltoński dla wszystkich daltońskich placówek. Jako, że 7 marca urodziła się Helen- twórczyni Planu Daltońskiego zadaniem w tegorocznym konkursie był “Portret Helen”. Jesteśmy zachwyceni, bo wpłynęło do nas ponad 80 prac! Wszystkie pomysłowe i pełne kreatywnego zaangażowania dzieci! Brawa dla uczestników???Wszystkie nadesłane prace trafiły na wystawę i zdobią hol naszej placówki. Jeszcze raz gratulujemy uczestnikom i zapraszamy za rok!
A oto wyniki konkursu:

I miejsce- g. Motylki  z Publicznego Przedszkola nr 6 im. Jana Brzechwy Zdzieszowice
II miejsce- g. Pszczółki  z Przedszkola Samorządowego w Bodaczowie
III miejsce- g. Szczęściarze z Przedszkola w Poczesnej

Wyróżnienie specjalne: g. Jabłuszka z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Lublińcu.

Wyróżnienia:
▪️ g. Sówki Mądre Główki ze Szkoły Podstawowej im. Anny i Alfreda Krzyckich w Słębowie.
▪️ g. Minionki z Przedszkola Miejskiego nr 55 w Łodzi.
▪️ g. Muszelki z Przedszkola Miejskiego nr 19 im. Słupskiego Chłopczyka w Słupsku.
▪️ g. Poszukiwacze Skarbów z Przedszkola nr 129 im. Małych Przyjaciół w Poznaniu.
▪️ g. Zajączki z Przedszkola Publicznego Galileo w Łodzi.

?????