You are currently viewing Projektowania daltońska – Boże Narodzenie

Projektowania daltońska – Boże Narodzenie

Minął kolejny miesiąc Projektowni Daltońskiej, skrócony o świąteczny tydzień, a właśnie świąt Bożego Narodzenia dotyczył. Tym razem projekty realizowane były w ramach języka polskiego i muzyki. Uczniowie mieli za zadanie wykonać prezentację multimedialną dotyczącą tradycji świąt, historii zwyczajów i ich zmian??. Mieli przy tym zadbać o poprawność merytoryczną, skupić się na prezentowaniu i ciekawym podejściu do tematu. W zakresie muzyki tematyka dotyczyła oczywiście kolęd i pastorałek, ich historii, ciekawostek, można było również zaprezentować wybrany utwór muzycznie. Nastroiliśmy się więc na ten nadchodzący piękny czas?❄?⛄. W styczniu, jak to w nowym roku czekają nas wyzwania zatem zaczniemy projektownię zadaniami matematycznymi?

plandaltoński #polskiestowarzyszeniedalton #odnauczaniadouczeniasię