You are currently viewing Charytatywna zbiórka wspierająca Schronisko dla Zwierząt w Dopiewie

Charytatywna zbiórka wspierająca Schronisko dla Zwierząt w Dopiewie

  • Post category:Aktualności

Październik miesiącem dobroci dla zwierząt jest nie bez powodu. To wtedy obchodzonych jest kilka dni, które mają szczególne znaczenie dla świadomości dobrobytu zwierząt.
Zwierzę nie jest przedmiotem. Jest żywą istotą, która tak samo jak człowiek odczuwa ból, strach, głód czy chłód. Sposobów na wspieranie zwierząt jest mnóstwo. Wszystko zależy od indywidualnych chęci i możliwości. Najważniejsze jest po prostu nie być obojętnym. Trzeba podkreślać, że każde coś ma znaczenie. W sytuacji wątpliwości, czy nasze działanie ma sens, warto przypominać dające do myślenia powiedzenie, które głosi, że ratując jedno życie nie zmienia się całego świata, ale zmienia się cały świat tego jednego życia.
Jakie są zatem formy niesienia tej pomocy? My w tym roku postanowiliśmy wesprzeć działalność Schroniska dla Bezdomnych Zwierzą w Dopiewie. Dlatego w dniach od 11do 27 października ogłaszamy zbiórkę darów dla mieszkających tam zwierząt. Czego potrzebują?

  • karma gastrointensinal purina proplan dla kotów (mokra i sucha)
  • karma hypoalergiczna RoyalCanin dla kotów
  • dolina noteci dla psów mokra (najlepiej 800g)
  • linki (mamy przetestowane z firmy goodwalk – na facebooku)
  • naturalne gryzaki (uszy wieprzowe, kurze łapki, tchawice)
  • podkłady higieniczne (60 x 90)
  • rękawiczki jednorazowe
  • worki na śmieci 60L

Schronisko bardzo prosi o przekazanie wskazanych przez nich produktów- będą wdzięczni za każdą małą paczuszkę. Pamiętajmy o braciach naszych mniejszych w tym bardzo trudnym dla nich okresie roku.

Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom!

Dary prosimy przekazywać wychowawcom klas.