You are currently viewing Targi Edukacyjne

Targi Edukacyjne

Tegoroczne Targi Edukacyjne odbędą się 10, 11 i 12 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich na hali targowej 7a.
Wydarzenie skierowane jest do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców oraz nauczycieli.
Celem tej inicjatywy jest wsparcie młodych ludzi w podjęciu trafnej decyzji w wyborze dalszego kierunku kształcenia. Uczestnicy mają możliwość w jednym miejscu zebrać i porównać oferty edukacyjne szkół branżowych, technicznych i ogólnokształcących.
Warto skorzystać z oferty Centrum Wsparcia Rzemiosła Dualnego i Zawodowego: można wziąć udział w Grze Targowej, skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi oraz przyjrzeć się pokazom mistrzów i rzemieślników.
Jak co roku Targom Edukacyjnym towarzyszą Poznańskie Targi Książki (okazja do poznania nowości wydawniczych).
Ponadto w programie Targów: koncerty, wystawy, konkursy z nagrodami, akcje charytatywne, szkolenia i warsztaty dla nauczycieli.