You are currently viewing Sportowy Festyn Rodzinny

Sportowy Festyn Rodzinny

Sportowy Festyn Rodzinny zakończony! Piękna pogoda, wspaniałe humory i atrakcje – czyli pełen sukces!

Wspaniałe stoiska, balony, dmuchane zamki i pyszne kulinaria. Wywołujące furorę sportowe auta i przejażdżki koniem. Mecz siatkówki uczniowie kontra rodzice, sportowe konkurencje, malowanie twarzy! Wszystko by spędzić wspólnie czas i w szczytnym celu – zbiórki dla pani Kasi, która już po raz drugi musi zmagać się z rakiem.

Dziękujemy pani Ani Florysiak i Lidii Nowak za przygotowania, a dyrekcji i kadrze za pełne zaangażowanie. Strażakom OSP Dopiewo za pokazy pierwszej pomocy i duuużo wody?Wam kochani rodzice i uczniowie za wszystko: całą pomoc, stoiska, sprzedaż i, co najważniejsze WASZĄ OBECNOŚĆ! Tylko z Wami takie fajne rzeczy!