You are currently viewing Ogólnopolski Dzień Daltoński u Skrzatów- Dzień otwarty

Ogólnopolski Dzień Daltoński u Skrzatów- Dzień otwarty

Dzisiaj nasze Skrzaty odwiedzili wyjątkowi goście! Sami rodzice😀

Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Daltońskiego mogliśmy razem się bawić i uczyć.

Temat: “Wiosenna łąka”🌱🌹🏵💮🌸🌼🌱 Metoda stacji zadaniowych: instrukcje obrazkowe i zadaniowe, kodowanie oraz dużo aktywności twórczej. Nie zabrakło również zabaw aktywizujacych z muzyką i chustą animacyjną.🌈 Podczas spotkania rodzice mogli poznać naszą pracę opartą na filarach Planu Daltońskiego, bowiem wszystkie zadanie wymagały koncentracji, zaangażowania oraz kształtowaly samodzielność i współpracę. Na zakończenie dzieci zajadały się samodzielnie(oczywiście) wykonaną sałatką owocową🍓🍒🍍🍎🍌Rodzice też trochę dostali😊😉

Dziękujemy za wspólna zabawę!!!

#PolskieStowarzyszenieDalton

#PlanDaltoński