You are currently viewing Nieodpłatne zajęcia z przywództwa i ekonomii prowadzone przez wykładowców uniwersyteckich. Zapraszamy na 6 angażujących zajęć online.

Nieodpłatne zajęcia z przywództwa i ekonomii prowadzone przez wykładowców uniwersyteckich. Zapraszamy na 6 angażujących zajęć online.

Szanowni Państwo,
ekonomia odgrywa coraz ważniejszą rolę we współczesnym świecie. Jej zrozumienie jest kluczowe dla rozumienia prawie wszystkich zjawisk społecznych oraz sprawnego funkcjonowania zawodowego i osobistego. Prowadzone przez naszą uczelnię nieodpłatne zajęcia pomagają w zdobyciu wiedzy o otaczającej dzieci rzeczywistości, a także uczą kreatywnego, logicznego, racjonalnego myślenia. Zależy nam na tym, by jak najwięcej dzieci mogło, jak najszybciej zdobyć umiejętności i informacje, dzięki którym teraźniejszość będzie dla nich bardziej zrozumiała, a przyszłość bardziej perspektywiczna i pełna różnych możliwości. Zachęcamy do skorzystania z naszego programu  pod nazwą Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, oferowanego dla 10-13 latków!

Ekonomia w małym palcu – przygotuj swoje dziecko do odniesienia sukcesów w przyszłości!  Nieodpłatne zajęcia prowadzone online przez wykładowców akademickich dla 10-13 latków.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oferuje nieodpłatne zajęcia pozwalające na zdobycie wiedzy o zjawiskach ekonomicznych i ukształtowanie postaw przedsiębiorczych.

Do 28 lutego trwa nabór na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy dla młodzieży z klas 4-6. Podczas 6 popołudniowych spotkań online prowadzonych przez najlepszych wykładowców akademickich i praktyków biznesu dzieci dowiedzą się m.in. dlaczego niektóre kraje radzą sobie gospodarczo lepiej niż inne, stworzą kampanię społeczną dla biznesu, nauczą się tworzyć strategie oparte na innowacyjności i wyróżnikach konkurencyjnych oraz zarządzać projektami. Wzmocnią też swoje kompetencje miękkie – nauczą się występować publicznie, prezentując swoją wiedzę i opinie z przekonaniem i skutecznie. Te wszystkie umiejętności są bardzo cenione przez współczesny biznes, a organizatorzy dodatkowo zadbali o formę przekazywania wiedzy przystępną i atrakcyjną dla tej grupy wiekowej  – interaktywną i bardzo angażującą.
Równocześnie z zajęciami dla dzieci prowadzone są – również nieodpłatnie – zajęcia dla dorosłych, rodziców, dziadków, opiekunów. Doświadczenie psycholodzy, renomowani coachowie biznesu i wykładowcy ekonomii zajmą się na nich aktualnymi problemami i kwestiami pomagającymi w wychowaniu dzieci, skutecznym działaniu i zarządzaniu budżetem domowym.

Zajęcia prowadzone są w czwartki w godz. 17:30-19:00 online.
Na zapisy czekamy do 28 lutego pod adresem: https://www.uniwersytet-dzieciecy.pl/zapisy2/

Program:
Dzieci

 1. 31 marca „Bogactwo narodów to nie wszystko – czy można kupić szczęście?”
 2. 7 kwietnia „Społeczna odpowiedzialność biznesu i PR – tworzenie kampanii społecznej”
 3. 21 kwietnia „Wystąpienia publiczne – jak wystąpić przed klasą i nauczycielem, by osiągnąć sukces”
 4. 12 maja „Zarządzanie projektami – od koncepcji, po budżet i rozruch”
 5. 19 maja „Inspirujące strategie – podziwiane firmy świata”
 6. 9czerwca „Autorytet. Być czy mieć? Zrządzanie przez przywództwo w praktyce”

Dorośli

 1. 31 marca „7 kluczowych nawyków skutecznej osoby”
 2. 7 kwietnia „Lepszy budżet domowy – kilka sposobów na oszczędzanie”
 3. 21 kwietnia „Temperament dziecka i temperamenty jego rodziców – analiza wzajemnego wpływu temperamentów rodziców i dziecka i efektów tego procesu”
 4. 12 maja„Jak mówić do ludzi, by osiągnąć cele”
 5. 19 maja „Asertywność – sztuka szanowania siebie i innych”
 6. 9 czerwca „Znaczenie zasobów osobistych dziecka   w skutecznym  radzeniu sobie ze stresem – rola osób znaczących”.