You are currently viewing Bezpieczny powrót do szkoły. To warto wiedzieć

Bezpieczny powrót do szkoły. To warto wiedzieć

  • Post category:Aktualności

Przed nami nowy rok szkolny. Podobnie jak poprzedni będzie bardziej wyjątkowy. Dla nas wszystkich najważniejsze jest, aby był bezpieczny dla uczniów i nauczycieli.
Czy jest bezpieczny powrót do szkoły? Jak przystosować się do warunków w jakich od 1 września znajdą się uczniowie wracający do szkół i ich rodzice. Pierwsze dni września to czas, kiedy wielu rodziców z trudem testuje wprowadzane do codzienności nowe zasady i obostrzenia związane z bezpiecznym powrotem do szkół.

Aby ułatwić dzieciom funkcjonowanie w “nowej” rzeczywistości prezentujemy wskazówki dla rodziców i uczniów opracowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Ministerstwem Zdrowia w formie graficznej. Warto się z nimi zapoznać.