You are currently viewing Warsztaty z Mistrzem Polski “Bezpieczna Jazda na Pumptrucku”

Warsztaty z Mistrzem Polski “Bezpieczna Jazda na Pumptrucku”

Gmina Dopiewo i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie zapraszają na warsztaty i pokaz bezpiecznej jazdy na Dąbrówka Pumptrack prowadzony przez Mistrza Polski w dyscyplinie olimpijskiej BMX Racing – Bartosz Giemza. Więcej informacji znajdą państwo na wydarzeniu https://fb.me/e/QjXc1teu Udział w warsztatach jest bezpłatny. Oprócz pokazu, szkolenia i warsztatów, na terenie przy pumptraku będzie strefa sprawnościowa (gry, i zabawy) z nagrodami dla uczestników. Ponadto dla rodziców i pełnoletnich mieszkańców przygotowana będzie możliwość konsultacji pomysłów, które chcą Państwo zgłosić do Dopiewskiego Budżetu Obywatelskiego (termin mija 30 czerwca) lub pomoc w poprawnym ich zgłoszeniu.

Gorąco zapraszamy, Pumptruck Dąbrówka to inwestycja wykonana w 2020 roku to specjalnie przygotowany tor do bezpiecznej jazdy na rowerze, rolkach, deskorolkach longboardach czy hulajnogach. Dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Umożliwia rozpędzanie się i utrzymywanie prędkości bez pedałowania czy odpychania. Przeszkody z zakrętami tworzą zamkniętą pętlę, po której można jeździć w obu kierunkach