You are currently viewing PÓŁKOLONIE SPORTOWE w GMINIE DOPIEWO wakacje 2021

PÓŁKOLONIE SPORTOWE w GMINIE DOPIEWO wakacje 2021

  • PÓŁKOLONIE   SPORTOWE  w GMINIE DOPIEWO   
  • I turnus 28.06-02.07.2021           
  • II turnus 05-09.07.2021                                                                                          
  • chłopcy /  dziewczynki od 6 lat do 13 lat    w godzinach 8.00-16.00  GOSiR w Dopiewie i Owocowa Plaza w Zborowie

Zobacz co robiliśmy na półkolonii  na youtube    https://www.youtube.com/watch?v=TGP_sN63wDg

Półkolonie otwarte  dla WSZYSTKICH dzieci  aktywności – rower (własny do wycieczek rowerowych na czas półolonii bedzie bezpieczny w GOSiR) , deska SUP, kąpiele w jeziorze, piłka nożna, taniec, akrobatyka,  gry i zabawy sportowe Koszt 650 zł Miejsce : GOSiR i owocowa plaża w Zborowie

Zapewniamy: opieka w godzinach 8.00-16.00, wyżywienie obiad + podwieczorek, opiekę medyczną, ratownika WOPR, bogaty program aktywnych zajęć tanecznych i sportowych, profesjonalne sale fitness i boiska sportowe GOSiR . Doświaczoną i profesjonalna kadrę wychowawców i instruktorów sportowych .Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oswiaty w Poznaniu

ZAPISY info@activus-fitness.pl  tel.516-741-115 Kinga Żelechowska -Wiśniewska ( kierownik półkolonii) .W mailu prosimy o wpisanie:   imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia , telefon kontaktowy do rodzica, wybór: półkolonia sportowa turnus I lub II.
ORGANIZATOR: ACTIVUS KIDS s.c.
WIEMY JAKO TRENERZY I PEDAGODZY JAK WAŻNE DLA NASZYCH DZIECI W TYM ROKU BĘDĄ ZORGANIZOWANE WAKACJE dlatego też stworzyliśmy propozycje na bezpieczne wakacje pełne wszelkiej aktywności ruchowej, bogate w  kontakty i interakcje z rówieśnikami z ciekawym programem zajęć których to tak bardzo brakował przez ostatni rok szkolny naszym dzieciom. ZAPRASZAMY  DO  ZAPISÓW  mamy jeszcze kilka ostatnich miejsc !!!


Kinga Żelechowska-Wiśniewska