You are currently viewing Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

W ostatni weekend Edukacyjna Sieć Antysmogowa wzięła udział w Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, który odbywał się online. Jeśli byli Państwo wśród kilkuset osób, które już obejrzały pokazy z tego wydarzenia, bardzo nas to cieszy! Jeśli jednak nie mogli Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu, informujmy, że nadal można obejrzeć zarejestrowane nagrania. Są one dostępne na kanale YouTube NASK po kliknięciu na poniższe linki:

W czasie Pikniku ESA zaprezentowała doświadczenia pokazujące, jakim powietrzem oddychamy i jak powstaje smog. Rozmawialiśmy też z naszymi ekspertami o tym, jak zmierzyć zanieczyszczenie powietrza i jak smog wpływa na nasze zdrowie.

Mogą to być wartościowe i inspirujące treści do wykorzystania w czasie zajęć z uczniami. Dlatego zachęcamy Państwa do obejrzenia filmów oraz przeprowadzenia z uczniami własnych doświadczeń!

Pozdrawiamy,

Edukacyjna Sieć Antysmogowa