You are currently viewing „Nikt nie jest normalny. Nawet jeśli w środku czujecie się dziwakami, nie jesteście sami”

„Nikt nie jest normalny. Nawet jeśli w środku czujecie się dziwakami, nie jesteście sami”

W trosce o zdrowie psychiczne najmłodszych. Zobacz wzruszającą animację „Nobody is Normal”.
Krótkiemu wideo towarzyszy fragment dobrze korespondującego z całością przeboju Radiohead, czyli Creep. W Nobody is Normal obserwujemy ucznia szkoły średniej przed wyjściem na lekcje nakłada swój mundurek. Składa się on nie tylko z ubrań, ale także z krępującej ciało maski. Pod nią ukryte są prawdziwe uczucia i problemy, które chcą się wydostać na zewnątrz.
https://papaya.rocks/pl/news/w-trosce-o-psychike-najmlodszych-zobacz-wzruszajaca-animacje?fbclid=IwAR1LKQDpa4cDjeD6S5BYdjy51HBCRHIsfV5q7JbdtlvyB-52YjwiP3LkGCo