You are currently viewing Uniwersytet Dzieci dla Dorosłych – cykl webinarów dla rodziców, nauczycieli, edukatorów

Uniwersytet Dzieci dla Dorosłych – cykl webinarów dla rodziców, nauczycieli, edukatorów

  • Post category:Świetlica

Zapraszamy na Uniwersytet Dzieci dla Dorosłych – cykl webinarów dla rodziców, nauczycieli, edukatorów. Słowem – wszystkich, którzy są ciekawi świata i chcą lepiej tłumaczyć go dzieciom. Będziemy wędrować po tematach bliskich rozumowi, ale i tych skupionych na sercu, by wzbogacać relacje z najmłodszymi.
Dlatego zapraszamy naUniwersytet Dzieci dla Dorosłych -cykl webinarów dla rodziców, nauczycieli, edukatorów. Słowem -wszystkich, którzy są ciekawi świata i chcą lepiej tłumaczyć go dzieciom. https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/ud-dla-doroslychUdział w webinarach jest bezpłatny.

Spotkania planujemy organizować w drugie czwartki miesiąca od lutego do czerwca, w godzinach popołudniowych – na platformie Clickmeeting oraz Facebooku. Udział jest bezpłatny.