You are currently viewing Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

  • Post category:Biblioteka

W naszym Zespole odbyło się spotkanie z Łukaszem Wierzbickim, autorem takich książek jak „Afryka Kazika” czy „Machiną przez Chiny”. Dzieci zapoznały się z fantastycznymi opowieściami pisarza i niesamowitymi bohaterami jego książek. Zarówno uczniowie, jak i Panie wielkim zaangażowaniem i zainteresowaniem włączyły się w rozmowę z Panem Łukaszem, który przyniósł ze sobą rożne, ciekawe rekwizyty oraz pokazał zapierającą dech w piersiach prezentację multimedialną.
Łatwo dało się zauważyć, że spotkanie z tym niezwykłym autorem jest takie, jak jego książki – bardzo przyjemne i niezapomniane.
Zarówno książki jak i opowieść pana Wierzbickiego to niewyczerpane źródło ciekawostek, faktów i anegdot z historii i geografii całego świata. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z tym fascynującym pisarzem!