You are currently viewing KONKURS- DRUGIE ŻYCIE ODPADU!!

KONKURS- DRUGIE ŻYCIE ODPADU!!

  • Post category:Aktualności

KONKURS DRUGIE ŻYCIE ODPADU!!Czy znacie polskie znaczenie słowa „reuse”. Od dawna już jest to jedno z kluczowych słów używanych w działaniach proekologicznych. Konkurs „Drugie życie odpadu” też jest z nim związany.Celem konkursu jest promowanie działań proekologicznych poprzez pokazywanie w jaki sposób można przetworzyć i powtórnie wykorzystać odpady.Co należy zrobić?Każdy uczestnik konkursu tworzy z odpadów nową, użyteczną rzecz, którą będzie można wykorzystać w życiu codziennym (na przykład w domu, ogrodzie, w czasie zakupów).Do kiedy należy wykonać zadanie?Do 5 maja 2021 r.Gdzie przesyłać prace?Zdjęcia prac oraz krótki opis ich wykonania i wykorzystania należy przesłać na e-mail: agnieszka.slisinska-jurga@zspwieckowice.plCo będzie brane pod uwagę przy ocenie prac konkursowych?- użyteczność produktu (jego zastosowanie),- pomysłowość wykonania,- wykorzystanie odpadów do produkcji.Dla zwycięzców i uczestników konkursu przewidziano nagrody!Powodzenia i do dzieła!