You are currently viewing “Zostań w domu” – czytaj książki

“Zostań w domu” – czytaj książki

  • Post category:Biblioteka

Badania udowodniły, że czytanie książek przez co najmniej sześć minut dziennie potrafi zredukować poziom stresu aż o ponad sześćdziesiąt procent. Ten trudny czas, w którym musimy zostać w domach, przeznaczmy więc na to, na co często go nam brakuje, między innymi na czytanie książek. 

Biblioteki są zamknięte. Jak zdobyć książkę, nie wychodząc z domu. Wiele portali oferuje darmowe e-booki i audiobooki, które jednym kliknięciem można pobrać na komputer lub czytnik. Mała podpowiedź, gdzie je można znaleźć.

WolneLektury.pl, Lektury.gov.pl, ChmuraCzytania.pl, Polona.pl, Empik Premium, Publio.pl, Nexto.pl, Legimi.pl, Polska-Poezja.pl, Spotify.com, Audio-Bajki.pl, Bajkowisko.pl, Polskie Radio Dzieciom

Czytajcie! Dla wiedzy, dla uspokojenia, dla rozwoju, dla radości!!!