You are currently viewing Starsi młodszym

Starsi młodszym

  • Post category:Szkoła

21 stycznia uczniowie klasy 8 gościli na lekcji online troje naszych absolwentów, którzy opowiedzieli o swoich liceach. Zwrócili też uwagę na to , czym warto kierować się przy wyborze szkoły, jak ważne jest uwzględnienie zainteresowań, zdolności , lokalizacji placówki. Uczniowie klasy 8 mieli wiele pytań np. o kryteria punktów , nauczycieli, atmosferę w szkole, tradycje. Nasi absolwenci z chęcią udzielili odpowiedzi, dali też kilka rad i zadeklarowali swoją pomoc w przyszłości. To bylo mile spotkanie. W zwiazku z tym, że ósmoklasiści stoją przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej , planujemy wiecej takich spotkan online z uczniami różnych placówek . Uważamy ze to fajne doświadczenie . Dziękujemy Marcie Adamskiej, Alicji Ślisińskiej i Bartkowi Głowickiemu za poświęcony czas i spotkanie?