PROGRAM EDUKACYJNY PoZdro!

Na zlecenie Samorządu Wielkopolskiego, na terenie całego województwa realizujemy program edukacyjny PoZdro! Wielkopolska, którego celem jest zwiększenie świadomości zdrowotnej młodzieży oraz rodziców, przeciwdziałanie chorobom cywilizacyjnym oraz zwiększanie odporności.

Program jest zdalny i jest to cykl 4 wykładów prowadzonych kolejno przez lekarza endokrynologa, dietetyka i psychologa. 4 wykłady prowadzimy w 2 cyklach – w piątki oraz w soboty. Rozpoczęliśmy 13.11 – skończymy 5 grudnia br. Czekają nas jeszcze wykłady: 21-21.11, 27-28.11, 4-5.12. Żeby jak najlepiej dopasować się do odbiorców, uczestnik może wybrać udział w warsztacie w piątek lub sobotę (tematyka podczas obu dni w jednym tygodniu jest taka sama).

Odbiorcami wykładów są:

  • młodzież szkolna 12-18 lat
  • rodzice, dziadkowie, rodzeństwo nastolatków
  • nauczyciele, którzy prowadzą zajęcia prozdrowotne w szkole
  • pielęgniarki szkolne

Pierwszy wykład odbył się 13 i 14 listopada i wzięło w nich udział 170osób. Uczestnicy prosili o szersze udostępnienie informacji, bo sądzą, że mieszkańcy województwa – będą zainteresowani.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o udostępnienie w e-dzienniku lub/i na zebraniach i mailach do rodziców,  załączonego plakatu oraz poniższego dopisku:

 W celu rejestracji prosimy wejść na stronę: www.po-zdro.pl/wlkp i zapisać się na wszystkie lub wybrane wykłady.Osoby, które nie wzięły udziału w pierwszym wykładzie, prosimy o kontakt mailowy [email protected] . Udostępnimy Państwu nagranie ze szkolenia.
Agnieszka Skowrońska
Koordynator Projektów Fundacji Medicover
 
tel.: + 48 519  532 591
e-mail: [email protected]medicover.pl
www.medicover.pl
www.po-zdro.pl