You are currently viewing Techniki nauki – nowy cykl edukacyjny TVP VOD

Techniki nauki – nowy cykl edukacyjny TVP VOD

  • Post category:Aktualności

Jak uczyć się w efektywny sposób, szybciej czytać i więcej zapamiętywać? Jak organizować czas i osiągać planowane cele? Jak szybko i łatwo uczyć się języków obcych? Odpowiedzi na te pytania uczniowie znajdą w nowym cyklu edukacyjnym TVP VOD „Techniki nauki”. Programy prowadzą eksperci, trenerzy i wykładowcy, którzy w przystępny sposób podpowiadają, jak rozwijać i doskonalić jedną z najważniejszych kompetencji XXI wieku – umiejętność uczenia się. Projekt to efekt współpracy koncepcyjnej MEN i TVP. Wszystkie odcinki można bezpłatnie obejrzeć na platformie vod.tvp.pl.
https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/techniki-nauki–nowy-cykl-edukacyjny-tvp-vod