You are currently viewing Noc zawodowców – sukces naszego ucznia!!!

Noc zawodowców – sukces naszego ucznia!!!

2 października 2020r. odbyła się trzecia już edycja Nocy Zawodowców, w tym roku pod hasłem Wielkopolska w sieci zawodów, objęta honorowym patronatem Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Tegoroczna Noc Zawodowców Edycja 3.0 z uwagi na zaistniałą sytuację odbyła się on – line.  Dało to możliwość uczestnictwa w wydarzeniu szerszemu gronu odbiorców z wszystkich subregionów województwa wielkopolskiego. Celem wydarzenia  była promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru, które daje możliwość realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjnej oraz zawodowej. 
Uczniowie po Nocy zawodowców się informacjami zdobytymi podczas Nocy Zawodowców. Było to wydarzenie online organizowane przez Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego. Fajnie porozmawiać o predyspozycjach zawodowych i planach na przyszłość. ?
Gratulacje dla Krzyśka Jabłońskiego z 8 klasy, który zabłysnął w quizie Nocy Zawodowców i zgarnął nagrody!