Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 „Wielkopolska w sieci zawodów”

Wydarzenie pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Noc zawodowców to inicjatywa, która od 3 lat gości w Wielkopolsce i z entuzjazmem wpisała się w przestrzeń wielkopolskiego środowiska szkół kształcących w zawodach i pracodawców, będąc jednym z najważniejszych wydarzeń Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu – jednostki organizacyjnej Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Celem przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru

Tegoroczna Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 “Wielkopolska w sieci zawodów” to wydarzenie on-line, które angażuje młodzież ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców, pracodawców, rzemieśników, doradców zawodowych, nauczycieli kształcących w zawodach oraz wszystkich, których interesuje tematyka związana z edukacją i rynkiem pracy.

Samorząd Województwa Wielkopolskiego wraz z Centrum wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i zawodowego w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w tym wydarzeniu.

Startujemy on-line w piątek 2. pażdziernika 2020 roku o godzinie 17:00

Szczegóły i program wydarzenia na stronie: www.noczawodowcow.pl

LINK DO PROGRAMU: https://noczawodowcow.pl/elementor-1599/

Zapraszamy!