KLUB MŁODEGO PROGRAMISTY ONLINE

Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK, w których, za darmo!będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1`6. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania.

Nauka programowania nigdy nie była łatwiejsza. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spróbowało swoich sił w kodowaniu, wystarczy, że wejdziesz na https://www.klubmlodegoprogramisty.pl/ i wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Na podany adres email otrzymasz link, dzięki któremu co tydzień o tej samej porze, przez 10 tygodni, Twoje dziecko będzie poznawało tajniki programowania korzystając z wirtualnych aplikacji i wsparcia wykwalifikowanych trenerów. Nie musisz niczego instalować wystarczy jedno kliknięcie.

Uwaga! liczba miejsc jest ograniczona ze względu na możliwości moderacji, więc nie czekaj i rejestruj się już dziś.

Mamy 1500 miejsc dla 1, 2, i trzecioklasistów z całej Polski i 1500 miejsc dla 4,5 i szóstoklasistów z całej Polski.

Rejestracja

https://www.klubmlodegoprogramisty.pl/

Zespół

OSE