Nabór do klasy sportowej w ZSP Dopiewo

W roku 2020, podobnie jak w latach ubiegłych, przeprowadzona zostanie rekrutacja do klasy czwartej sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dopiewie. Do 30 kwietnia br. będzie trwał nabór dla uczniów będących obecnie w 3 klasie szkoły podstawowej (rocznik 2010/11).

Pomimo tych trudnych czasów walki z koronawirusem,  zachęcamy rodziców do obejrzenia prezentacji (najlepiej wspólnie z dziećmi) o działalności sekcji piłki ręcznej  dziewcząt oraz piłki nożnej chłopców (nie trzeba zmieniać barw klubowych!).

Ważne!

Gmina zapewnia transport dla dzieci z terenu Gminy Dopiewo!

Dodatkowych informacji, dotyczących tworzenia klasy sportowej można uzyskać bezpośrednio w klubach sportowych oraz w sekretariacie szkoły:

UKS Pantery Dopiewo: tel. 600 811 293

KS Canarinhos Skórzewo: tel. 536 170 288

w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dopiewie pod numerem tel. 61 8148356, kom. 665 333 248 lub pod adresem [email protected]

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do spróbowania swoich sił i złożenia dokumentów aplikacyjnych do klasy sportowej. Jeżeli Wasze dziecko lubi sport, ruch, gry i zabawy to daj dziecku szansę bycia częścią tej klasy 🙂

Przypominamy rekrutacja trwa do 30 kwietnia 2020 roku!

Wniosek (w załączniku) można wysłać elektronicznie na adres szkoły: [email protected]

Prezentacja jak działa klasa/klub

piłka ręczna – https://liblink.pl/N3sUuQHN0c

piłka nożna – https://liblink.pl/tLSdahDJgA