Drzwi otwarte II Liceum ogólnokształcące w Poznaniu

W imieniu organów samorządu uczniowskiego II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu serdecznie zapraszam uczniów Państwa szkoły do udziału w Zdalnie Otwartych Drzwiach Dwójki — inicjatywie e-drzwi otwartych, które pozwalają kandydatom do naszej szkoły oraz ich rodzicom zapoznanie się z tegoroczną ofertą proponowaną przez naszą szkołę, a także zadanie naszym uczniom pytań dotyczących funkcjonowania całej placówki i poszczególnych klas. Odpowiedź na te pytania zostanie udzielona w formie materiałów audiowizualnych w wydarzeniu na Facebooku. Do tegoż wydarzenia wstawiane będą też wszystkie inne informacje dotyczące II Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.
link do tegoż wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/509285316641576/