SPOTKANIE Z PILOTEM

10 marca nasze przedszkole odwiedził super gość- pilot- tata Jasia z grupy starszaków, który przybliżył dzieciom zawód pilota. Bardzo interesująco opowiadał o swojej pracy, zaprezentował dzieciom sprzęt, którym posługują się piloci. Dzieci dowiedziały się na przykład, że w powietrzu są specjalne drogi – korytarze powietrzne dla samolotów. Na zakończenie każdy mógł przymierzyć specjalne słuchawki, które używają piloci podczas lotu. Dzieci słuchały z ciekawością i zadawały mnóstwo pytań. Kilku przedszkolaków nawet zdeklarowało, że w przyszłości też zostaną pilotami. Na zakończenie dzieci wręczyły Panu Pilotowi podziękowanie. Super niespodzianką były także modele samolotów, które otrzymały wszystkie przedszkolaki.

Jeszce raz bardzo dziękujemy tacie Jasia za wspaniałe odwiedziny.