TURNIEJ SZACHOWY

W piątek 28.02.202r r. w naszej szkole został rozegrany I  Turniej Szachowy pod patronatem Dyrektora Szkoły. Odbył się on w stołówce szkolnej. Do rozgrywek zgłosiło się 13 miłośników szachów. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie  – Pani Żaneta Hałas oraz Pani Dorota Wielgosz.   Partie rozgrywano w  tempie 15 minut , w dwóch kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VIII .

W młodszej kategorii zwyciężyli:

I miejsce Marika Simon z kl. III

II miejsce Wiktor Hałas z kl. II

III miejsce Nicole Roszyk z kl. III

W starszej kategorii

I miejsce  zajęli:

Alan Boiński kl. VI oraz Alex Jazgar z kl. VI

II miejsce Dawid Wiśniewski kl. VI

III miejsce Krzysztof Jankowski kl. VI

Wszyscy zdobywcy podium otrzymali pamiątkowe medale.

Dyplomy, upominki w postaci mini zestawu szachów oraz słodkie co nieco przyznano również wszystkim uczestnikom turnieju.