Jasełka 2019

Dnia 6 grudnia w naszej szkole mogliśmy obejrzeć świąteczne przedstawienie-Jasełka. Dzieci z przedszkola i uczniowie ze szkoły jak c0 roku połączyli swoje siły by stworzyć biblijną opowieść – tym razem na góralską nutę.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na dużą frekwencje, zaproszeni zostali również goście: pani sołtys, ksiądz proboszcz czy wójt gminy. Na początku uroczystości mogliśmy wysłuchać świątecznych życzeń i ciepłych słów od zaproszonych, co zapewne dodało otuchy występującym.

Po jasełkach odbył się coroczny kiermasz bożonarodzeniowy. Każda klasa przygotowała swoje stanowisko z własnoręcznymi wyrobami. I tu znowu piękna inicjatywa, gdyż w przygotowanie kiermaszu zaangażowani byli rodzice uczniów i wspólnie tworzyli produkty na sprzedaż. A kupić można było naprawdę wiele: własnoręcznie wyrabiane kosmetyki, pachnące świętami mydełka, piernikowe domki i świąteczne ozdoby i wiele innych wspaniałości.

Pani dyrektor szkoły podziękowała uczniom i nauczycielom za przygotowanie uroczystości i złożyła wszystkim przybyłym serdeczne życzenia.

Poniżej link do galerii zdjęć z tego wydarzenia

galerie.maciejmis.pl/jaselka2019